Shadow
Slider

O NAS

VEEGAS to grupa reprezentująca muzykę taneczną dance i disco-polo, której założycielem jest wokalista Adrian Rybczyński. Jest on również liderem, kompozytorem, autorem tekstów, oraz producentem muzycznym. Zespół powstał w malowniczym Zamościu na Roztoczu na wiosnę 2003r. a od 2010r. aktywnie występuje na scenie.

VEEGAS słynie przede wszystkim ze znakomitego show podczas koncertów a żywa perkusja oraz gitara elektryczna wyróżnia grupę na tle innych artystów dance/ disco-polo. 

O VEEGAS Mówią że ich ogromnym priorytetem podczas występów na scenie jest zawsze wyśmienity kontakt z publicznością. Bez wątpienia są jedną z najbardziej żywiołowych i energetycznych ekip Disco-Polo / Dance w Polsce.

Od 2010r. mają na swoim koncie niezliczoną ilość zagranych koncertów w kraju jak i za granicą, mówią że Polskę zjeździli już wszerz i wzdłuż. Faktem jest też to że najbardziej uwielbiają koncertować dla rozkrzyczanych fanek przed sceną na imprezach plenerowych i klubach muzycznych co daje im dużo energii i radości.

VEEGAS hity – „Plastikowa Biedronka”, “Lubię jeansy (Ślimak)”, „Biegać Skakać”, “Klaszcz i Śpiewaj”, „Bukiet Róż”, „Będzie Pompa”, „Piwo Paliwo”, “Te jej czerwone usta”, czy “Znowu było mało” są często grane przez Dj’ów z całej Polski, a promowane na muzycznych kanałach telewizyjnych teledyski cieszą się sporą oglądalnością również na You Tube’ie.

VEEGAS aktualnie tworzą :
Adrian – wokal
Jakub – perkusja
Arek – gitara

Adrian Rybczyński

Wokalista

W zespole o samego początku (2003r.), pomysłodawca oraz twórca autorskiego repertuaru.

Zainteresowania: motoryzacja, programowanie, muzyka, sport (jazda na rowerze) kino.

Najbardziej lubi: oglądać seriale, jeździć na nartach, długie spacery, pływać i na słońcu się wylegiwać.

Nie gra w gry !!!

 

Arkadiusz Rybczyński

Gitarzysta

Brat Adriana, na gitarze gra “od zawsze”, w składzie zespołu od 2016r.

Zainteresowania : brawurowa jazda Fiatem 126p, jazda na sankach(LATEM), pływanie w pustym basenie (po Warszawsku) a tak na poważnie to jego życiową pasją jest GITARA elektryczna.

Najbardziej lubi: spać, grać w piłkę nożną, ćwiczyć na siłowni. 

Gra w gry !!! (i to dużo)

 

Jakub Juszczak

Perkusista

Do składu dołączył stosunkowo niedawno

Na “garnkach” tłucze się od małego (4 latka) a od kiedy dosięga kończynami do STOPY i HIHATU namiętnie oddaje się graniu …ale nie na PERKUSJI tylko  na KOMPIE !!!

Najbardziej lubi: majsterkować przy samochodzie, sport (koszykówka), blues, house.

Gra w gry ! (lubi)